HunHír.info

2017. Magvető hava 23. nap, Nemzeti ünnep, Gyöngy napja.

Itt a honatyák, honanyák listája

2010. április 25. 22:37
HunHír.Hu

parlament.jpgA 2010-es országgyűlési választásokon a Fidesz-KDNP 262, a Magyar Szocialista Párt 59, a Jobbik 47, a Lehet Más a Politika 16, egy független jelölt és a Fidesz-KDNP-Magyar Vállalkozók és Munkaadók Pártja közös jelöltje 1-1 mandátumot szerzett az új parlamentben.

Magyar Menedék - Migránsokk

Ágh Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
Dr. Ángyán József (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Dr. Apáti István (Jobbik) országos lista
Dr. Aradszki András (Fidesz-KDNP) Pest megye 8.vk.
Arnóth Sándor (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 6.vk.
B. Nagy László (Fidesz-KDNP) területi lista, Csongrád
Babák Mihály (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz-KDNP) Pest megye 2.vk.
Dr. Bácskai János (Fidesz-KDNP) Budapest 12.vk.
Dr. Bagdy Gábor (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Dr. Baja Ferenc (MSZP) országos lista
Balázs József (Fidesz-KDNP) Heves megye 3.vk.
Balczó Zoltán (Jobbik) területi lista, Budapest
Balla Gergő (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Balla György (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Balla Mihály (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 4.vk.
Balog Zoltán (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Balogh József (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 4.vk.
Dr. Balsai István (Fidesz-KDNP) Budapest 2.vk.
Bana Tibor (Jobbik) országos lista
Bánki Erik (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
Bányai Gábor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 10.vk.
Baracskai József (MSZP) területi lista, Zala
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) országos lista
Baráth Zsolt (Jobbik) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Bartos Mónika (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
Básthy Tamás (Fidesz-KDNP) Vas megye 3.vk.
Bebes István (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
Becsó Zsolt (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 2.vk.
Bencsik János (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 1.vk.
Berényi László (Fidesz-KDNP) területi lista, Somogy
Bertha Szilvia (Jobbik) országos lista
Bíró Márk (Fidesz-KDNP) területi lista, Nógrád
Bodó Imre (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 1.vk.
Dr. Bohács Zsolt (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 3.vk.
Dr. Bóka István (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 2.vk.
Boldog István (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 6.vk.
Boldvai László (MSZP) területi lista, Nógrád
Borbély Lénárd (Fidesz-KDNP) Budapest 30.vk.
Borkai Zsolt (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 3.vk.
Dr. Botka László (MSZP) területi lista, Csongrád
Bödecs Barnabás (Jobbik) országos lista
Brájer Éva (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
Dr. Braun Márton (Fidesz-KDNP) területi lista, Tolna
Dr. Budai Gyula (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 4.vk.
Burány Sándor (MSZP) területi lista, Budapest
Bús Balázs (Fidesz-KDNP) Budapest 4.vk.
Czerván György (Fidesz-KDNP) Pest megye 6.vk.
Dr. Czira Szabolcs (Fidesz-KDNP) Pest megye 16.vk.
Dr. Czomba Sándor (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 8.vk.
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 3.vk.
Csampa Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Csenger-Zalán Zsolt (Fidesz-KDNP) Pest megye 9.vk.
Cseresnyés Péter (Fidesz-KDNP) Zala megye 2.vk.
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz-KDNP) Fejér megye 1.vk.
Csizi Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
Csöbör Katalin (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 1.vk.
Dr. Dancsó József (Fidesz-KDNP) Békés megye 6.vk.
Demeter Ervin (Fidesz-KDNP) területi lista, Heves
Demeter Zoltán (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 6.vk.
Dióssi Csaba (Fidesz-KDNP) Pest megye 3.vk.
Domokos László (Fidesz-KDNP) Békés megye 5.vk.
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz-KDNP) Fejér megye 3.vk.
Dorosz Dávid (LMP) területi lista, Budapest
Dúró Dóra (Jobbik) országos lista
Egyed Zsolt (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Ékes Ilona (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Ékes József László (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 1.vk.
Endrésik Zsolt (Jobbik) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Erdős Norbert (Fidesz-KDNP) Békés megye 3.vk.
Ertsey Katalin (LMP) országos lista
Farkas Flórián (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Farkas Gergely (Jobbik) országos lista
Farkas Sándor (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 5.vk.
Farkas Zoltán (Fidesz-KDNP) Békés megye 4.vk.
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Fejér Andor (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 7.vk.
Ferenczi Gábor (Jobbik) területi lista, Veszprém
Ficsor Ádám (MSZP) országos lista
Firtl Mátyás Sándor (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 7.vk.
Dr. Fónagy János (Fidesz-KDNP) Budapest 10.vk.
Font Sándor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 6.vk.
Földesi Gyula (Fidesz-KDNP) Budapest 29.vk.
Földi László (Fidesz-KDNP) Pest megye 15.vk.
Fülöp István (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 9.vk.
Gajda Róbert (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
Dr. Garai István (MSZP) területi lista, Bács-Kiskun
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) területi lista, Budapest
Gelencsér Attila (Fidesz-KDNP) Somogy megye 2.vk.
Gőgös Zoltán (MSZP) országos lista
Göndör István (MSZP) országos lista
Dr. Gruber Attila László (Fidesz-KDNP) Somogy megye 3.vk.
Gulyás Dénes (Fidesz-KDNP) Pest megye 10.vk.
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz-KDNP) területi lista, Vas
Gúr Nándor (MSZP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Dr. Gyenes Géza (Jobbik) országos lista
Dr. Gyimesi Endre (Fidesz-KDNP) Zala megye 1.vk.
Gyopáros Alpár (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 5.vk.
Gyöngyösi Márton (Jobbik) területi lista, Bács-Kiskun
Győrffy Balázs (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
Dr. György István (Fidesz-KDNP) Budapest 14.vk.
Gyurcsány Ferenc (MSZP) országos lista
Gyutai Csaba (Fidesz-KDNP) területi lista, Zala
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Habis László (Fidesz-KDNP) Heves megye 1.vk.
Hadházy Sándor (Fidesz-KDNP) Pest megye 11.vk.
Halász János (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 2.vk.
Hanó Miklós (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
Harangozó Gábor (MSZP) országos lista
Dr. Harangozó Tamás (MSZP) területi lista, Tolna
Dr. Hargitai János (Fidesz-KDNP) Baranya megye 5.vk.
Harrach Péter (Fidesz-KDNP) Pest megye 1.vk.
Hegedűs Lórántné (Jobbik) országos lista
Hegedűs Tamás (Jobbik) országos lista
Dr. Heintz Tamás (Fidesz-KDNP) Somogy megye 1.vk.
Dr. Hende Csaba (Fidesz-KDNP) Vas megye 2.vk.
Herman István (Fidesz-KDNP) Heves megye 6.vk.
Dr. Hiller István (MSZP) országos lista
Hirt Ferenc (Fidesz-KDNP) Tolna megye 5.vk.
Hoffman Pál (Fidesz-KDNP) Pest megye 12.vk.
Dr. Hoffmann Rózsa (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Dr. Hollósi Antal Gábor (Fidesz-KDNP) Budapest 5.vk.
Dr. Hoppál Péter (Fidesz-KDNP) Baranya megye 1.vk.
Horváth András (MSZP) területi lista, Fejér
Horváth Csaba (MSZP) területi lista, Budapest
Horváth István (Fidesz-KDNP) Tolna megye 1.vk.
Dr. Horváth János (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
Horváth László (Fidesz-KDNP) Heves megye 2.vk.
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 2.vk.
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 6.vk.
Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 10.vk.
Dr. Illés Zoltán (Fidesz-KDNP) Budapest 8.vk.
Dr. Ipkovich György (MSZP) területi lista, Vas
Ivády Gábor (LMP) országos lista
Dr. Iván László (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Iváncsik Imre (MSZP) országos lista
Ivanics Ferenc (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 6.vk.
Jakab István (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Jánosiné Dr. Bene Ildikó (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 4.vk.
Jávor Benedek (LMP) területi lista, Budapest
Dr. Józsa István (MSZP) területi lista, Budapest
Juhász Ferenc (MSZP) országos lista
Káli Sándor (MSZP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Kalmár Ferenc (Fidesz-KDNP) területi lista, Csongrád
Kapus Krisztián (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 5.vk.
Kara Ákos (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 1.vk.
Karácsony Gergely (LMP) területi lista, Budapest
Dr. Karakó László (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 3.vk.
Karvalics Ottó János (Fidesz-KDNP) Somogy megye 6.vk.
Kaufer Virág (LMP) országos lista
Kepli Lajos (Jobbik) országos lista
Dr. Kerényi János (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Kiss Attila (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 9.vk.
Kiss Péter (MSZP) országos lista
Kiss Sándor (Jobbik) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Dr. Kocsis Máté (Fidesz-KDNP) Budapest 11.vk.
Dr. Kolber István (MSZP) területi lista, Somogy
Koncz Ferenc (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 11.vk.
Dr. Kontrát Károly (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
Kontur Pál (Fidesz-KDNP) területi lista, Komárom-Esztergom
Korondi Miklós (Jobbik) területi lista, Pest
Kósa Lajos (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 3.vk.
Koszorus László (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
Kovács Ernő (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Kovács Ferenc (Fidesz-KDNP) Vas megye 4.vk.
Dr. Kovács Ferenc (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 1.vk.
Dr. Kovács József (Fidesz-KDNP) Békés megye 2.vk.
Kovács László (MSZP) országos lista
Kovács Péter (Fidesz-KDNP) Budapest 24.vk.
Kovács Tibor (MSZP) országos lista
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 3.vk.
Kozma Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kőszegi Zoltán (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Kővári János (Fidesz-KDNP) Baranya megye 3.vk.
Dr. Kövér László (Fidesz-KDNP) területi lista, Zala
Kubatov Gábor (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Kucsák László (Fidesz-KDNP) Budapest 26.vk.
Kukorelly Endre (LMP) területi lista, Zala
Kulcsár Gergely (Jobbik) területi lista, Hajdú-Bihar
Kulcsár József Ferenc (Fidesz-KDNP) Budapest 22.vk.
Dr. Kupcsok Lajos (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Dr. Kupper András (Fidesz-KDNP) Budapest 17.vk.
L. Simon László (Fidesz-KDNP) Fejér megye 4.vk.
Lakatosné Sira Magdolna (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Dr. Lamperth Mónika (MSZP) országos lista
Dr. Lanczendorfer Erzsébet (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Dr. Láng Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
László Tamás (Fidesz-KDNP) Budapest 23.vk.
Lasztovicza Jenő (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 4.vk.
Dr. Latorcai János (Fidesz-KDNP) területi lista, Békés
Dr. Lázár János (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 6.vk.
Lendvai Ildikó (MSZP) területi lista, Budapest
Dr. Lenhardt Balázs (Jobbik) országos lista
Lezsák Sándor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 3.vk.
Lipők Sándor (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 5.vk.
Lukács László (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 8.vk.
Dr. Lukács Tamás (Fidesz-KDNP) területi lista, Heves
Lukács Zoltán (MSZP) területi lista, Komárom-Esztergom
Mágori Józsefné (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 7.vk.
Magyar Anna (Fidesz-KDNP) területi lista, Csongrád
Magyar Zoltán (Jobbik) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Mandur László (MSZP) országos lista
Manninger Jenő (Fidesz-KDNP) Zala megye 3.vk.
Márton Attila (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 7.vk.
Dr. Matolcsy György (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Dr. Mátrai Márta (Fidesz-KDNP) területi lista, Somogy
Meggyes Tamás (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 5.vk.
Menczer Erzsébet (Fidesz-KDNP) Budapest 3.vk.
Dr. Mengyi Roland (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 12.vk.
Mesterházy Attila (MSZP) országos lista
Michl József (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 2.vk.
Mihalovics Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
Dr. Mikola István (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
Mile Lajos (LMP) országos lista
Dr. Molnár Ágnes (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Dr. Molnár Attila (Fidesz-KDNP) területi lista, Komárom-Esztergom
Dr. Molnár Csaba (MSZP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Molnár Oszkár (független) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 8.vk.
Molnár Zsolt (MSZP) területi lista, Budapest
Móring József Attila (Fidesz-KDNP) Somogy megye 4.vk.
Murányi Levente (Jobbik) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Dr. Nagy Andor (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 3.vk.
Nagy Csaba (Fidesz-KDNP) Baranya megye 2.vk.
Dr. Nagy Gábor Tamás (Fidesz-KDNP) Budapest 1.vk.
Dr. Nagy István (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 4.vk.
Nagy István (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Dr. Nagy Kálmán (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 3.vk.
Dr. Navracsics Tibor (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 7.vk.
Dr. Nemény András (MSZP) országos lista
Németh Szilárd (Fidesz-KDNP) Budapest 31.vk.
Németh Zoltán (Fidesz-KDNP) Budapest 32.vk.
Németh Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Németh Zsolt (Jobbik) területi lista, Baranya
Nógrádi Zoltán (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 2.vk.
Novák Előd (Jobbik) országos lista
Nyakó István (MSZP) országos lista
Dr. Nyikos László (Jobbik) országos lista
Dr. Nyitrai Zsolt (Fidesz-KDNP) területi lista, Heves
Obreczán Ferenc (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 9.vk.
Dr. Oláh Lajos (MSZP) területi lista, Hajdú-Bihar
Dr. Orbán Viktor (Fidesz-KDNP) területi lista, Fejér
Osztolykán Ágnes (LMP) területi lista, Budapest
Örvendi László (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
Pál Béla (MSZP) területi lista, Veszprém
Pál Tibor (MSZP) területi lista, Budapest
Pálffy István (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
Palotai Szilárd (Jobbik) területi lista, Nógrád
Pánczél Károly (Fidesz-KDNP) Pest megye 13.vk.
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz-KDNP) Budapest 21.vk.
Patay Vilmos (Fidesz-KDNP) Tolna megye 4.vk.
Pelczné dr. Gáll Ildikó (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Dr. Pesti Imre (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Pichler Imre (Fidesz-KDNP) Baranya megye 7.vk.
Pintér László (Fidesz-KDNP) Zala megye 4.vk.
Pócs János (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 2.vk.
Pogácsás Tibor János (Fidesz-KDNP) Pest megye 7.vk.
Pokorni Zoltán (Fidesz-KDNP) Budapest 18.vk.
Polics József (Fidesz-KDNP) Baranya megye 4.vk.
Dr. Pósán László (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 1.vk.
Potápi Árpád János (Fidesz-KDNP) Tolna megye 3.vk.
Pörzse Sándor (Jobbik) területi lista, Budapest
Pősze Lajos (Jobbik) területi lista, Somogy
Puch László (MSZP) országos lista
Puskás Imre (Fidesz-KDNP) területi lista, Tolna
Dr. Puskás Tivadar (Fidesz-KDNP) Vas megye 1.vk.
Rácz Róbert (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
Dr. Répássy Róbert (Fidesz-KDNP) területi lista, Borsod-Abaúj-Zemplén
Dr. Rétvári Bence (Fidesz-KDNP) Budapest 15.vk.
Révész Máriusz (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Riz Gábor (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 5.vk.
Riz Levente (Fidesz-KDNP) Budapest 25.vk.
Rogán Antal (Fidesz-KDNP) Budapest 7.vk.
Román István (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz-KDNP) Budapest 9.vk.
Rozgonyi Ernő (Jobbik) területi lista, Fejér
Rubi Gergely (Jobbik) területi lista, Hajdú-Bihar
Dr. Rubovszky György (Fidesz-KDNP) területi lista, Somogy
Sági István (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 5.vk.
Dr. Salamon László (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Samu Tamás (Jobbik) területi lista, Békés
Sáringer-Kenyeres Tamás (Fidesz-KDNP) területi lista, Zala
Scheiring Gábor (LMP) országos lista
Schiffer András (LMP) országos lista
Schmidt Csaba (Fidesz-KDNP) területi lista, Komárom-Esztergom
Dr. Schmitt Pál (Fidesz-KDNP) országos lista
Schön Péter (Jobbik) országos lista
Sebestyén László (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 4.vk.
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Dr. Semjén Zsolt (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 7.vk.
Dr. Seszták Miklós (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 7.vk.
Seszták Oszkár (Fidesz-KDNP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Dr. Simicskó István (Fidesz-KDNP) Budapest 16.vk.
Simon Gábor (MSZP) országos lista
Dr. Simon Gábor (MSZP) országos lista
Dr. Simon Miklós (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 6.vk.
Simonka György (Fidesz-KDNP) Békés megye 7.vk.
Sneider Tamás (Jobbik) országos lista
Soltész Miklós (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Sós Tamás (MSZP) területi lista, Heves
Spaller Endre (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Dr. Staudt Gábor (Jobbik) országos lista
Dr. Steiner Pál (MSZP) területi lista, Budapest
Szabó Csaba (Fidesz-KDNP) területi lista, Nógrád
Dr. Szabó Erika (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Szabó Gábor (Jobbik) országos lista
Szabó Imre (MSZP) területi lista, Pest
Szabó Rebeka (LMP) országos lista
Dr. Szabó Tamás (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 1.vk.
Szabó Tímea (LMP) országos lista
Szabó Vilmos (MSZP) országos lista
Szabó Zsolt (Fidesz-KDNP) Heves megye 4.vk.
Dr. Szakács Imre (Fidesz-KDNP) Győr-Moson-Sopron megye 2.vk.
Szalay Ferenc (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 3.vk.
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Budapest 19.vk.
Szászfalvi László (Fidesz-KDNP) Somogy megye 5.vk.
Szatmáry Kristóf (Fidesz-KDNP-MVMP) területi lista, Budapest
Szávay István (Jobbik) országos lista
Szedlák Attila (Fidesz-KDNP) területi lista, Veszprém
Dr. Szekeres Imre (MSZP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Szekó József (Fidesz-KDNP) területi lista, Baranya
Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz-KDNP) Nógrád megye 1.vk.
Szijjártó Péter (Fidesz-KDNP) területi lista, Győr-Moson-Sopron
Szilágyi György (Jobbik) országos lista
Szilágyi László (LMP) országos lista
Dr. Szilágyi Péter (LMP) országos lista
Dr. Szili Katalin (MSZP) területi lista, Baranya
Szólláth Tibor (Fidesz-KDNP) területi lista, Hajdú-Bihar
Szűcs Erika (MSZP) országos lista
Dr. Szűcs Lajos (Fidesz-KDNP) Pest megye 14.vk.
Talabér Márta (Fidesz-KDNP) Veszprém megye 5.vk.
Tállai András (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 13.vk.
Tamás Barnabás (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 7.vk.
Dr. Tapolczai Gergely (Fidesz-KDNP) országos lista
Tarlós István (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Dr. Tarnai Richárd (Fidesz-KDNP) Budapest 28.vk.
Tasó László (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 4.vk.
Tessely Zoltán (Fidesz-KDNP) Fejér megye 7.vk.
Dr. Tiba István (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 8.vk.
Tiffán Zsolt (Fidesz-KDNP) Baranya megye 6.vk.
Dr. Tilki Attila (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 10.vk.
Tóbiás József (MSZP) országos lista
Tóth Ferenc (Fidesz-KDNP) Tolna megye 2.vk.
Tóth Gábor (Fidesz-KDNP) Pest megye 5.vk.
Dr. Tóth József (MSZP) Budapest 20.vk.
Dr. Tóth József (Fidesz-KDNP) Heves megye 5.vk.
Törő Gábor (Fidesz-KDNP) Fejér megye 5.vk.
Tukacs István (MSZP) országos lista
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz-KDNP) területi lista, Pest
Ughy Attila (Fidesz-KDNP) Budapest 27.vk.
Dr. Ujhelyi István (MSZP) országos lista
V. Németh Zsolt (Fidesz-KDNP) Vas megye 5.vk.
Dr. Vadai Ágnes (MSZP) országos lista
Vágó Gábor (LMP) országos lista
Vágó Sebestyén (Jobbik) területi lista, Komárom-Esztergom
Vantara Gyula (Fidesz-KDNP) Békés megye 1.vk.
Varga Gábor (Fidesz-KDNP) Fejér megye 6.vk.
Varga Géza (Jobbik) országos lista
Dr. Varga István (Fidesz-KDNP) területi lista, Jász-Nagykun-Szolnok
Varga József (Fidesz-KDNP) területi lista, Budapest
Varga László (Fidesz-KDNP) területi lista, Bács-Kiskun
Dr. Varga László (MSZP) országos lista
Varga Mihály (Fidesz-KDNP) Jász-Nagykun-Szolnok megye 8.vk.
Dr. Varga Zoltán (MSZP) területi lista, Békés
Vargha Tamás (Fidesz-KDNP) Fejér megye 2.vk.
Varju László (MSZP) területi lista, Pest
Dr. Vas Imre (Fidesz-KDNP) Budapest 13.vk.
Vécsey László (Fidesz-KDNP) Pest megye 4.vk.
Dr. Vejkey Imre (Fidesz-KDNP) területi lista, Tolna
Dr. Veres János (MSZP) területi lista, Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vigh László (Fidesz-KDNP) Zala megye 5.vk.
Vincze László Mihály (Fidesz-KDNP) Csongrád megye 4.vk.
Dr. Vinnai Győző (Fidesz-KDNP) Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 2.vk.
Dr. Vitányi István (Fidesz-KDNP) Hajdú-Bihar megye 5.vk.
Dr. Vitányi Iván (MSZP) országos lista
Volner János (Jobbik) területi lista, Pest
Vona Gábor (Jobbik) területi lista, Heves
Dr. Völner Pál (Fidesz-KDNP) Komárom-Esztergom megye 4.vk.
Wintermantel Zsolt (Fidesz-KDNP) Budapest 6.vk.
Wittner Mária (Fidesz-KDNP) országos lista
Zagyva György (Jobbik) területi lista, Csongrád
Zakó László (Jobbik) területi lista, Zala
Dr. Zombor Gábor (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 1.vk.
Dr. Zsiga Marcell (Fidesz-KDNP) Borsod-Abaúj-Zemplén megye 2.vk.
Zsiga-Kárpát Dániel (Jobbik) országos lista
Zsigó Róbert (Fidesz-KDNP) Bács-Kiskun megye 9.vk.

Nemzeti Bulvár

Legfrissebb hírek

Az elmúlt 24 óra hírei

könyv rendelés

Kedvet virágoztató magyar népmesék - Dömötör Sándor (szerkesztő)Kedvet virágoztató magyar népmesék
Könyv - Bolti ár: 2 490 Ft
Internetes ár: 2 117 Ft
15% internetes kedvezménnyel
A tizenharmadik törzs - Arthur KoestlerA tizenharmadik törzs
Könyv - Bolti ár: 2 990 Ft
Internetes ár: 2 542 Ft
15% internetes kedvezménnyel
Szerencsénk volt, túléltük... - Nógrádi GyörgySzerencsénk volt, túléltük...
Könyv - Bolti ár: 3 200 Ft
Internetes ár: 2 880 Ft
10% internetes kedvezménnyel
Nem jöttünk mi sehonnan sem DVD - Jelenczki IstvánNem jöttünk mi sehonnan sem DVD
DVD - Bolti ár: 3 300 Ft
Internetes ár: 2 970 Ft
10% internetes kedvezménnyel
Trianon naptár 2018
Trianon naptár 2018
Naptár - Bolti ár: 3 990 Ft
Internetes ár: 2 990 Ft
25% internetes kedvezménnyel

Magyar Menedék Könyvesház

hunhir_tudosito

Mai napra rendelt

...betevő falat:

Programajánló

    A HunHír barátai

    Legolvasottabb hírek

    HunHír-Tudósító

    Képtárak

    Felhívások

    Közlemények


    Az oldalon található audió, vizuális tartalmak illetve cikkek, és egyéb szövegek a szerkesztők tulajdonát képezik. Kizárólag a szerkesztőség írásos beleegyezésével másolhatók, sokszorosíthatók és terjeszthetők.
    © 2002-2017 Rockszerda
    Kapcsolat * Impresszum * Hirdetési ajánlat