Folytatólagos kényszerítés és más bűncselekmény miatt emelt vádat egy fiatalkorú cigánybűnöző férfi ellen a kaposvári ügyészség. Mivel a kivételezett kisebbséghez tartozik, aligha fogják megbüntetni, mert egyből Strasbourgba rohannak panaszkodni a zsidó jogvédők és civilek.
A 17 éves cigánybűnözőt 2010 júniusától 2011. május 11-ig előzetes letartóztatásban tartották fogva a kaposvári börtönben. Április 18-án, hogy a zárkán belüli erőviszonyokat tisztázza, többször is gyomor- és vesetájékon ütötte két társát, akiket ettől kezdve naponta megvert, s csicskáztatta őket: arra kényszerítette a két fiút, hogy takarítsanak helyette, s mossák ki a ruháit. Emellett újabb verések ígéretével rábírta zárkatársait, hogy egymással verekedjenek, s ezt a két fiatal félelmében meg is tette. Ám még újabb és újabb verések hatására sem tettek eleget a bélavári brutális cigánybűnöző felszólításának, hogy egymással anális és orális kapcsolatot létesítsenek.
A városi ügyészség a 17 éves cigánybűnözőre, aki más ügyben javítóintézeti nevelését tölti fiatalkorúak fogházában végrehajtandó szabadságvesztést kért. Fogházat egy brutális emberállatnak csak azért, mert a kivételezett, törvény feletti kisebbséghez tartozik? Mert jönnek a zsidó jogvédők, aztán megint lefasisztázzák hazánkat? Nem fogház járna ennek a brutális cigánybűnözőnek, hanem pár kemény év olyan helyen, ahonnan csak ládában lehet szabadulni.
Hunhír.info