- HUNHÍR.info - http://hunhir.info -

Stasi 2.0 – Nácivadászat indul

Németországban egyre érdekesebb szervezetek kapnak állami megbízást és támogatást a „jobboldali veszély” elleni küzdelemre. Igaz, hogy mostanában az ultrabaloldali, neomarxista szervezetek, mint az Antifa és a Black Lives Matter verik rendszeresen szét a német városokat, gyújtják fel politikusok autóit, házait, teszik ki rendőrök fotóját és lakcímét a netre, de őket ugye csak a jó szándék vezérli.

Az elmúlt években az Amadeu Antonio Alapítvány kapott 3,6 millió eurót a kormánytól, hogy a virtuális térben nyomozzon a jobboldal és szimpatizánsaik iránt. Sőt a magát jogvédő, civilnek aposztrofáló szervezet még a Szövetségi Védelmi Minisztériummal is kapcsolatban áll. A szervezet feje, Anetta Kahane, egy volt STASI-ügynöknő (A Német Demokratikus Köztársaság titkosszolgálata volt).

Anetta Kahane

Azért ez nem semmi, egy elnyomó kommunista rezsim ügynöke nyomoz a német kormány megbízásából.

Az alapítvány éppen most tett közzé egy hirdetést is, amelyben online nyomozókat keresnek „nácivadászatra”. Hogy ki a náci azt ugye ők döntik le, ergo mindenki, aki nem ért egyet a liberális tébollyal, amely most folyik.

Nem csodálom, hogy több rendőr és katona barátom már nincs fent a szociális médiumokon, hiszen egy megkérdőjelezhető lájk vagy egy viccnek szánt poszt már gyanúba keverhet bárkit. A jelenlegi boszorkányvadászat pedig könnyen a munkájába és a megélhetésébe kerülhet bárkinek, főleg, ha az államnak dolgozik.

Kahane szervezete pedig egyértelműen célba vette a rendőrséget, mivel szerintük a rendőrök nagy része rasszista és neonáci. A német hadsereg, a Bundeswehr, különleges alakulata a KSK (Kommando Spezialkräfte) éppen ezen a héten lett részben feloszlatva és szabadságra küldve, mivel állítólagosan sok neonáci van az elitkatonák között.

Most minden egyes katonát kihallgatnak és át kell esniük egy biztonsági átvilágításon a Katonai Elhárítás (MAD) és az Alkotmányvédelmi Hivatal részéről. Ez ugye azzal jár, hogy mindenkinek megnézik az internetes előzményeit, milyen oldalakat látogat, milyen zenét hallgat, kikkel beszélget, átnézik a telefonhívásait, sms-forgalmát, chatjeit… Tegyük a kezünket a szívünkre kinek ne lenne egy csontváza a szekrénybe.

George Spöttle – Facebook

Hunhír.info