- HUNHÍR.info - http://hunhir.info -

Noam Chomsky zsidó világgondolkodó megkérdőjelezte a nyugat szólásszabadság dogmáját

A neves amerikai zsidó politikai kommentátor, Noam Chomsky szerint a legutóbbi terrortámadás utáni nyugati szólásszabadság kampány őszintétlen, kettős mércés. Az uszító Charlie Hebdo szerkesztősége ellen indított támadás után a nyugat propagandakampányba kezdett a szólásszabadságra hivatkozva, de hidegen hagyta, mikor a világ más részein újságírókat gyilkoltak meg – fogalmazott a zsidó gondolodó a CNN globális hírcsatornának adott interjújában

Chomsky említette például a szerb állami televízió székhelye elleni NATO légicsapást. 1999-ben 16 újságíró vesztette életét az antlantista állami terrortámadásban.

Chomsky szerint ezt a véres eseményt viszont üdvözölte üdvözölte a nyugati média és az államférfiak, mint “egy rendkívül fontos és … pozitív fejleményt”, mivel “Szlobodan Milosevics jugoszláv diktátor propaganda-szócsövét zúzták szét”.

Ő is utalt Izrael “ördögi” támadására a Gáza-övezet ellen 2014 nyarán A cionista agresszió következtében sok újságíró meghalt, többségük jól jelzett autókban. Cromsky leszögezte: az izraeli rezsim által elkövetett atrocitásokban meghalt újságírók észrevétlenek maradtak a nyugati média számára.

Chomsky a szólásszabadság oltalmazójának kikiáltott Franciaország kormánya rendszeresen megsérti szólásszabadságot, támogatja például a könyörtelen izraeli rezsimet.

Az amerikai tudós arra a következtetésre jutott, hogy a Nyugat “élő emlékezet” van kialakítva. Ha minket támadnak, az bűncselekmény, ha mi támadunk, az megelőző védelem – jelentette ki a zsidó gondolkodó.

Hunhír.info

Hunhír.info