- HUNHÍR.info - http://hunhir.info -

Hát, a kurvanyátokat! (Petőfi után szabadon)

A badacsonyi ügy kapcsán sokan párhuzamot vonnak Olaszliszkával és a veszprémi kézilabdások meggyilkolásával. Az a helyzet azonban, hogy az ország tele van hasonló ügyekkel, de a legtöbb ilyen brutális támadás a média ingerküszöbét nem éri el, egyszerűen nem lesz hír belőle. A virtuális valóságban pedig ami nem hír, az meg sem történt

Figyeljük meg, ahogy a badacsonyi ügyet is kezdetben megpróbálták eltussolni. A rendőrségi közlemény, amit aztán számos médium (Index, HVG stb.) szó szerint átvett, így szólt: “Meghalt egy ember, miután két társaság DULAKODNI kezdett Badacsonyban.” – Hát, a kurvanyátokat! (Petőfi után szabadon).

Itt két ragadozó rárontott egy békés társaságra, egy embert összevert, egyet pedig agyonvert. Ez nem dulakodás.

Ahogy a sokat szidott Németországban a migránsok által elkövetett bűneseteknél, úgy itthon ugyanúgy hamisít, elhallgat, csúsztat a rendőrség és a média.

A botrányos rendőrségi közlemény miatt is vizsgálatot fogunk követelni a belügyminisztertől.

Toroczkai László – facebook

Hunhír.info