• Hírek
  • Képtár
  • Magazin
  • Receptek
  • Légy a Tudósítónk

    • Hírek
    • Képtár
    • Magazin
    • Receptek
    • Légy a Tudósítónk
      • Anyaország
      • Publicisztika
      • Kárpátalja
      • Őseink Nyomában
      • Köz-Élet
      • Erdély
      • Nagyvilág
      • Tompó testvér
      • Miniriporter
      • Nemzeti bulvár
      • Pellengér
      • Képíró-dosszié
      • Vesszen Trianon
      • Nemzeti Rock
      • Felvidék
      • Szabadnak születtem
      • Wiesel-dosszié
      • Homlokon csókolt a halál
      • HunHír-Tudósító
      • Adventi ellenzéki tüntetések
      • Képtár
      • Versek
      • Eleink hagyománya

        • Anyaország
        • Publicisztika
        • Kárpátalja
        • Őseink Nyomában
        • Köz-Élet
        • Erdély
        • Nagyvilág
        • Tompó testvér
        • Miniriporter
        • Nemzeti bulvár
        • Pellengér
        • Képíró-dosszié
        • Vesszen Trianon
        • Nemzeti Rock
        • Felvidék
        • Szabadnak születtem
        • Wiesel-dosszié
        • Homlokon csókolt a halál
        • HunHír-Tudósító
        • Adventi ellenzéki tüntetések
        • Képtár
        • Versek
        • Eleink hagyománya

        Combon lőtte cigány támadóját egy családapa Téten

        2012.08.16.

        Egy, a közelmúltban Győr-Moson-Sopron megyében történt bűncselekményről számolt be Ferenczi Gábor jobbikos országgyűlési képviselőnek egy családját féltő, édesapja mellett kiálló fiatalember.

        A Jobbik Veszprém megyei elnökét, országgyűlési képviselőt Visi Gábor kereste meg, elmondása szerint édesapja, Visi Miklós tét-lesvári lakos július 23-án este fél hét körül a Győr-Moson-Sopron megyei Tét településen, a Garázs Borozóban barátaival találkozott. Megérkezett az egyik ismerőse, akinek a kerékpárjára volt rákötve egy kasza. Édesapja viccnek szánva mondta régi cimborájának: „Te még halálnak is rossz lennél, mert elhagyod a kaszád!”

        Időközben odaértek ittas koroncói cigányok, akik magukra vették az édesapa viccnek és az ismerősének szánt mondatát. Ok nélkül ketten el kezdték ütni Visi Miklóst, aki védekezni sem tudott, mert egy padon ült. Senki sem segített, a füle botjukat sem mozdították a jelenlévők.

        A büntetlen előéletű, 51 éves családapa szemei felszakadtak, orrcsontja szilánkosra törött, arccsontja két oldalt zúzodott, a szeme fehérje is belilult, annyira megverték.

        A kocsmáros hazavitte a sértettet. Visi Miklós azonban nem tudott belenyugodni az őt ért igazságtalanságba, az ok nélküli verésbe, ezért a büntetlen előéletű 51 éves édesapa, aki kiváló lövészként végzett a hadseregben, visszament távcsöves, hangtompítós, 22-es kaliberű kispuskával, – amelyet állítása szerint úgy talált -, a téti bekötő útra, hogy megállítsa a cigányok lovashintóját. Ezért a talaj és a hintó közé célzott, és többször eltalálta a hintót.

        A cigányok leugráltak a hintóról, az egyik cigányt véletlenül combon találta.

        Hazament, útközben eldobta a fegyvert.

        A cigányok hívták a rendőröket, akik a helyszínre érkeztek. Édesapját este letartóztatták.

        Visi Gábor elmondása alapján a Kisalföld Győr-Moson-Sopron megyei napilap az előzmények, a brutális és indok nélküli verés ellenére azt írta címként az esetről szóló beszámolójában, hogy Visi Miklós „Pofonra lövéssel válaszolt?”

        24-én kedden este a fiú ment ki az apja által eldobott fegyverért, elvitte Győrbe, ahol albérletben lakik, hogy apját védve eltüntesse azt.

        Majd édesapja kérésére mégis átadta a rendőrségnek. “Az édesapjáért bárki megtenné ezt” – mondta az elkeseredett fiatal, aki most családját félti.

        Visi Gábor elmondta, hogy édesapját a rendőrség önbíráskodás, illegális fegyverviselés, testi sértés vádjával letartóztatta. Mivel a család egyetlen gyermekeként a fiú Győrben él és dolgozik, nem tud minden nap és minden percben szeretteire vigyázni. Édesanyja így egyedül maradt idős nagyszüleivel a tét-lesvárpusztai tanyán, 6 km-re Téttől, ahonnan kerékpárral tud csak közlekedni.

        A Visi-család fél, hogy a koroncói cigányok revansot vesznek. Kérik, hogy a polgárőrség és a rendőrség védje meg családot – tolmácsolta a Bakonyi Hírmondónak Visi Gábor segélykiáltását Ferenczi Gábor országgyűlési képviselő, akitől segítséget kért a magyar család.

        Hunhír.info – Bakonyi Hírmondó

        Hunhír.info

        Bejegyzés nyomtatása Bejegyzés nyomtatása
        • Anyaország
        • Publicisztika
        • Kárpátalja
        • Őseink Nyomában
        • Köz-Élet
        • Erdély
        • Nagyvilág
        • Tompó testvér
        • Miniriporter
        • Nemzeti bulvár
        • Pellengér
        • Képíró-dosszié
        • Vesszen Trianon
        • Nemzeti Rock
        • Felvidék
        • Szabadnak születtem
        • Wiesel-dosszié
        • Homlokon csókolt a halál
        • HunHír-Tudósító
        • Adventi ellenzéki tüntetések
        • Képtár
        • Versek
        • Eleink hagyománya
        • A libsi szájkaratézók és a fegyverhasználat

        • Brüsszel elfelejtett polgári forradalma (Az 1830-as belga forradalom és szabadságharc)

        • Reindl Ludovika, avagy Blaha Lujza születésnapja

        • A Himnusz és egy caribbean girl

        • Kigyúlnak a magyar tüzek, lobogó szemek… – A magyar igazság győzelme, a II. bécsi döntés 85. évfordulója

        • Előttünk is kettényílt a tenger

        • L’École des odeurs…

        • Három dicsőséges nap a viharos évtizedekben (Párizs, 1830. július 27-29.)

        • Giorgia Meloni külpolitikai megjelenései

        • Felkelések a Tanácsköztársaság ellen

        Nagy port kavart a Hunhír.infón

        • Toroczkai László elvált
        • Magyarországi ZSIDÓK LISTÁJA!
        • vitéz jákfai Gömbös Gyula 95 pontos Nemzeti Munkaterve
        • Szabadkőművesség és judaizmus
        • A magyar ősvallás nem szolgált semmiféle hatalmat…
        • A drogmaffia állhat a rejtélyes eltűnés hátterében
        • A Himnusz és egy caribbean girl
        • Folyik a jelképháború, avagy mi is ez a kézmozdulat?
        • Kossuth Lajos születésnapjára
        • A Kossuth-anyuka nem rajongott menyéért
        Légy te is Hunhír Tudósító

        A Hunhír barátai

        Képtárak

        • Oroszbarát tüntetés Budapesten – 2022. 04. 30.

          Oroszország mellett tüntettek ma Budapesten, a Szabadság téren. A megjelentek alacsony számához hozzájárult, hogy a tüntetés eseményét a Facebook többszöri alkalommal is törölte, illetve a hazai és nemzetközi viszonylatban is jellemzően nem merik kimondani, hogy az oroszok jelen esetben nem egyértelműen a rosszfiúk.

        • Mi Hazánk, 2022. 03. 15.

          Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info…

        • Tüntetés a “Covid-diktatúra” ellen (képtár)

          A Covid-diktatúra ellen tüntetett január 16-án a Mi Hazánk Mozgalom Budapesten.

        • Civilek tüntetése a kötelező Covid-oltás ellen (képtár)

          Civilek tüntettek január 15-én Budapesten a kötelező oltások ellen. Képtár. Varga Moncsi – Hunhír.infoVarga Moncsi – Hunhír.infoVarga Moncsi – Hunhír.infoVarga…

        • Olaszliszka, 2021. október 15.

          Megemékezés Szögi Lajos lincselésének 15. évfordulóján.

        • Oltásellenes tüntetés Budapesten (képtár)

          Oltásellenes tüntetés Budapesten, 2021. augusztus 28.

        • Budapest Pride Felvonulás 2021

          Nézegessen pride-os felvonulókat, ellentüntetőket!

        Az oldalon található audió, vizuális tartalmak illetve cikkek, és egyéb szövegek a szerkesztők tulajdonát képezik. Kizárólag a szerkesztőség írásos beleegyezésével másolhatók, sokszorosíthatók és terjeszthetők.
        © 2002-2024 Hunhír.info - Rockszerda - Impresszum