A Jobbik Magyarországért Mozgalom felszólítja Lamperth Mónikát, hogy ne tartson beszédet Puskás Ferenc temetésén. Bár a kormányközeli médiumok folyamatosan azzal riogatnak, hogy Puskás Öcsi temetésén a gyászoló tömeg provokatív viselkedése fogja a szertartást bemocskolni, mégis világossá vált: a szeptemberi-októberi események után újra a hatalom készül az emberek provokációjára.
A Jobbik véleménye szerint ugyanis Lamperth Mónika, mint annak a kormányzatnak az oszlopos tagja, amely a kommunista diktatúra örököse, egy ilyen kiállással pusztán felháborodást válthat ki a gyászolókból. Ezért kérjük a miniszter asszonyt, hogy ha részt kíván venni a temetésen, azt csendes visszafogottsággal és önmegtartóztatással tegye.
A Jobbik ezúton kéri a gyászolókat, hogy amennyiben Lamperth mégis mikrofont ragad, csendben fordítsanak hátat neki. A “Száguldó Őrnagy” ismert volt hazaszeretetéről és nemzeti elkötelezettségéről, éppen emiatt kényszerült emigrációba. Nem kérünk annak posztkommunista Gyurcsány-kormánynak a hamis részvétéből, amely diktatórikus és embertelen intézkedéseivel éppen a sötét 50-es évek felé kormányozza hazánkat – áll a Jobbik hírportálunkhoz eljuttatott közleményében.
HunHír.hu
HunHír.Hu