- HUNHÍR.info - http://hunhir.info -

„A zsidó nép feltámadt a holocaust után maradt poraiból”

Hihetetlen, de a Mazsihisz honlapja minden nap tartogat szenzációs csemegéket. Miközben másról sem szól rajta a fáma, mennyire egyedülálló tragédia történt a második világháborúban az akkori zsidósággal, most a német államfő meg azt mondta: „A zsidó nép feltámadt a holocaust után maradt poraiból.” Ki érti ezt, úgy mégis?

Vasárnap megtudhattuk az említett helyről, hogy a német államfő, Joachim Gauck vasárnap a bergen-belseni koncentrációs tábor felszabadításának hetvenedik évfordulóján rendezett ünnepségen elmondott beszédében kijelentette: az ottani lágert felszabadító brit csapatok „egy olyan demokratikus kultúra követei voltak, amely nem az ellenség és a bosszú fogalmán alapult, hanem a jog uralmán és az emberi méltóságon”.

Nos, arról, kik is voltak valójában a brit „kultúrakövetek”, azért illene előbb tájékozódni, azután beszélni, pláne nyilvánosan. James Bacque könyvéből (A megtervezett halál (Othes losses), 2008) egyértelműen kiderül, hogy Churchill birodalma minő kegyetlenséggel mészárolta le többek között német hadifoglyok millióit.

No de csak ezután következett a lehető legnagyobb attrakció holocaustügyben! Idézzünk tovább Gauck orációjából!

»Beszédet mondott Ronald S. Lauder, a Zsidó Világkongresszus (WJC) elnöke, aki felidézte, hogy Bergen-Belsen a háború után menekülttáborként működött tovább és sok zsidó lakója volt, akiknek révén „a zsidó nép feltámadt a holokauszt után maradt poraiból”

További részleteket nem közölt erről, csupán azt, hogy hetven év után viszont „ismét a pokol felé tartunk, amelyből egyszer már kiszabadultunk”. Merthogy „Európában ismét erősödik az antiszemitizmus, így Párizsban, Londonban vagy Koppenhágában már nem lehet az életveszélybe kerülés kockázata nélkül az utcára lépni kipában, a zsidó vallási előírások tiszteletét kifejező fejfedőben, és szélsőjobboldali, neonáci csoportok nyernek parlamenti mandátumokat Magyarországon és Görögországban”.

Életveszélybe kerülés a jelzett helyeken? Nem, itt már tényleg nincsen semmiféle ráció vagy kézzelfogható realitás. Mindössze egy az, ami biztos. Ha most még nem is látszik, tényleg egyre inkább nő az ellenállás az effajta zsidók irányába. Hangsúlyozzuk, az ő irányukba. Mert csak remélni tudjuk, hogy azért nem mindegyik zsidó torkán tudják az ilyen fajta nyilatkozatokat lenyomni.

Már csak azért is reméljük ezt, mert a Görögkatolikus Szemlélet legfrissebb számában interjút olvashatunk Sándor György humoristával. A közismerten zsidó származású művész ebben így nyilatkozott:

»1995-ben egy társaságban, egy alighanem zsidó származású ember azt mondta, hogy minden zsidónak kötelessége az SZDSZ-re szavazni. Erre válaszoltam neki, hogy „hülye vagy, evvel vívod ki az antiszemitizmust meg a skatulyázást”.«

Húsz éve hangzott el ez. E kettő kivívását pedig, amint látjuk, most is nagyon szorgalmazzák. Csak akkor hát számoljanak ezek következményeivel is.

Ifj. Tompó László – Hunhír.info