- HUNHÍR.info - http://hunhir.info -

Június 4-e gyásznap és nem örömünnep

Akár szellemi hazaárulásnak is minősíthető, ahogyan a megfelelés-kényszeres kormány ünnepnappá degradálja a magyar történelem és a magyar nemzet legnagyobb, semmivel össze nem hasonlítható és egy lapon nem említhető sorstragédiája trianoni megpecsételését. Magyarország keresztre feszítésének átértelmezése csak azt a célt szolgálja, hogy semmi se veszélyeztesse az immár a kormánypártok által is hazánk legnagyobb negatív történéseként emlegetett zsidó holokauszt szellemi- kulturális súlyát.

Azt elfogadom, hogy a nemzeti megmaradás fontosságára hívják fel a figyelmet a kormánypártiak, de ez kevés ahhoz, hogy a generációk tisztában is legyenek azzal, mi történt a nemzettel 1920. június 4-én. Csak az a hiteles, történelmi és nemzeti szempontból elfogadható eljárás, ha minden magyar ember agyában többszörösen az jelenik meg, hogy idegen hatalmak parancsára szétzúzták Európa legrégibb államát és keresztre feszítették az évezredek óta a Kárpát-medencét birtokló magyarok és elődeik országát.

A nemzeti összetartozás napja helyett a soha nem adjuk fel és a nem nyugszunk bele napját kell megtartanunk, tiltakozásul az igazságtalanság ellen és jelezve országnak-világnak, hogy a magyar nemzet nem fogadhatja el egy terrordiktátum örökérvényűségét. Minden magyar számára a jövőt illetően csak egy összekötő kapocs lehet, hogy az adott történelmi, politikai helyzetben a magyarok összerakják azt, ami összetartozik, és helyreállítják a Kárpát-medence közigazgatási egységét.

Vegyünk példát zsidó honfitársainkról. Az év szinte minden hónapjára jutó holokauszt-megemlékezések mindig a sérelemről, a fájdalomról és a veszteségről szólnak, de ugyanakkor azt is hangsúlyozzák, hogy ez soha többé nem fordulhat elő. Nem annak örülnek, hogy sokan megmenekültek a pokolból, hanem a pokol kínjait helyezik előtérbe. Mi lenne, ha mondjuk a zsidó gettó “felszabadításának” napja arról szólna, hogy a gettó lakóinak “csodával határos módon” való megmenekülését ünnepelik. Olyan nemzetközi felháborodást szülne, hogy még a déli sark zsidó közössége is Magyarország ellen tiltakozna.

Trianon a magyar gyász kifejezése, a magyar fájdalomé, és bármennyire is szeretik egyesek kisajátítani ezt a kifejezést, a magyar holokauszté. A nemzeti összetartás első számú célja csak az lehet, hogy a nemzet egyszer majd teljesen megvalósítja Trianon revízióját.

Kostás Roland – Hunhír.info