A „kiválasztottak” nem nyugszanak. Miután számos ország mellett az ENSZ és az EU is elítélte az izraeli mészárosok hétfői gaztettét, a zsidó vezetők még mindig mentegetik a menthetetlent. Az ENSZ Biztonsági Tanácsának határozatát a szokásos módon söpörte félre a terrorállam rasszista „kormánya”, idehaza pedig a zsidó „nagykövet”, Aliza Bin-Noun a jobbikos Gyöngyösi Márton hétfői beszéde miatt szomorkodott.
A terrorállam magyarországi „nagykövetségének” honlapján újabb talmudista szöveg jelent meg, Bibi Netanjahu izraeli „miniszterelnök” közleménye a hétfői vérengzésről. Fölösleges ismertetni Bibi sok-sok hazugságát, mindössze három mondatát idézem:
„Nyilvánvalóan a hatodik, a legnagyobb hajó, fedélzetén több száz emberrel, előre kitervelt módon akart rátámadni az IDF katonáira. Amikor az első katonákat leeresztették a fedélzetre, egy felbőszült csőcselék támadott rájuk, így kénytelenek voltak életüket megvédelmezni. Ekkor következtek be a szerencsétlen események.”
A halottak és sebesültek pontos számát, állampolgárságát, nevét ma sem ismerjük, azt viszont megtudtuk, hogy „egy felbőszült csőcselék” tagjai voltak. Legalábbis a zsidó „miniszterelnök” szerint. Ölünk, aztán az áldozatot még mocskoljuk is – sakteréknél nem szokás a bocsánatkérés. Tényleg őrült állam Izrael.
Tegnap megszólalt Aliza Bin-Noun, az ideiglenesen hazánkban állomásozó zsidó „nagykövet” is. Az egyik hírportálnak adott nyilatkozatában ő is azt magyarázta, hogy Izraelt provokáció érte, amire a zsidó terroristák „a nemzetközi joggal összhangban álló választ” adtak. Az interjú végén elmondta, szomorúsággal vette tudomásul, hogy a magyar Országgyűlésben is elhangzottak antiszemita, Izrael-ellenes kijelentések. Nyilvánvalóan a jobbikos Gyöngyösi Márton hétfői felszólalását nehezményezte.
„Szomorúsággal töltött el, hogy az antiszemita és Izrael-ellenes hangok eljutottak a Parlamentbe is, de örömteli, hogy a kérdés végül gyorsan lekerült az ország sorsát közvetlenül érintő témák napirendjéről.”
Aliza Bin-Noun nem tud magyarul, ostoba megjegyzésének bizonyára ez a magyarázata. A jobbikos képviselő beszédében ugyanis nyoma sem volt antiszemitizmusnak. Gyöngyösi Márton csupán a zsidó állam sorozatos terrorcselekményei ellen emelte fel a szavát – sok-sok külföldi politikushoz hasonlóan. Hogy ez Bin-Noun asszonyságnak nem tetszett? Ennek csak örülni lehet – végre egy jó hír.
Abban viszont tévedett a „nagykövet”, hogy a kérdés lekerült a napirendről. Amikor nyilatkozata napvilágot látott, a magyar külügyminisztérium is kiadott egy rövid közleményt.
„A magyar kormány egyetért az Európai Uniónak a ’Szabadság hajóraj’ elleni izraeli katonai akcióval kapcsolatban május 31-én kiadott nyilatkozatával.
Aggodalmunkat fejezzük ki a katonai erő alkalmazásáért és annak következményeiért, egyben részvétünket fejezzük ki az áldozatok hozzátartozóinak. Támogatjuk azokat a nemzetközi erőfeszítéseket, melyek azonnal és teljes körű vizsgálatot követelnek az ügyben. Az incidens lezáratlansága kedvezőtlen hatást gyakorolhat a közel-keleti tárgyalásokra és az egész békefolyamatra. Felkérjük továbbá Izraelt, hogy biztosítson megfelelő csatornákat a segélyszállítmányok biztonságos eljuttatására a Gázai övezetbe.”
Ez a közlemény sem tölthette el boldogsággal Bin-Noun asszonyságot. Évek óta nem volt példa arra, hogy a magyar külpolitika kritizálta volna a zsidó terrorállamot. Nem oly rég például a Goldstone-jelentés elfogadása ellen szavazott hazánk képviselője az ENSZ-ben.
Hiba lenne persze túlbecsülni a külügyminisztériumi nyilatkozatot. Van ugyanis az idézett szövegben néhány olyan megfogalmazás, amely túlságosan „enyhére” sikeredett. Ilyen például az „incidens” szó használata. A szöveg utolsó mondata, a „megfelelő csatornák” biztosítására vonatkozó „kérés” pedig figyelmen kívül hagyja a legfőbb problémát, a blokád kérdését.
Az Európai Unió külügyi főbiztosa – a zsidó terrorállam által érthető okokból nem kedvelt Catherine Ashton – nemcsak a „Szabadság hajóraj” elleni hétfői vérengzés után adott ki Izraelt elítélő nyilatkozatot. A terrorakció előtt három nappal megjelent közleményében Ashton felelős magatartásra kérte az érintett feleket, egyben hangsúlyozta az EU mély aggodalmát a gázai övezetben uralkodó humanitárius helyzet miatt. „A blokád politikája elfogadhatatlan, s politikailag kontraproduktív” – írta Ashton, majd megismételte az EU korábbi felhívását: azonnal és feltétel nélkül szüntessék meg a zárlatot, lehetővé téve a segélyek, egyéb áruk és személyek szabad mozgását.
Köztudott, hogy a gázai övezet blokádját nemcsak az EU, hanem az ENSZ is elítélte, mert törvénytelen, ellentétes a nemzetközi joggal. Sajnálatos módon a külügyminisztérium fenti – csupán „megfelelő csatornákat” említő – közleménye nem követeli a törvénytelen blokád megszüntetését.
De ne legyünk azonban telhetetlenek: már az is nagy eredmény, hogy a magyar kormány csatlakozott a „teljes körű vizsgálatot” követelők népes táborához. Reméljük, Aliza Bin-Noun „nagykövet” asszonyságnak a jövőben is bőven lesz oka szomorkodni.
Falusy Márton – HunHír.Hu