- HUNHÍR.info - http://hunhir.info -

Stabil a gyilkos cigánybűnöző által meglőtt vadász állapota

Stabil az állapota azon vadászpáros életben maradt tagjának, akit egy brutális cigány orvvadász gyilkos orvvadász lőtt meg a baranyai Magyarlukafa és Vásárosbérc között pénteken.

Az MTI úgy értesült, hogy a fiatal férfit a mellkasán érte lövés, a tüdeje sérült meg. A Pécsi Tudományegyetem traumatológiai klinikájára került, ahol megoperálták. Jelenleg nincs közvetlen életveszélyben, felépülésére jó esély van.

A két vadász vadetetőt ment feltölteni, amikor egy elejtett szarvas tetemére bukkant. Nyomára akadtak az orvvadásznak is, akit kérdőre akartak vonni, ezért üldözőbe vették. Az orvvadász, egy brutálisan kegyetlen cigánybűnöző a menekülés során – feltehetően egy kis kaliberű fegyverből – tüzet nyitott rájuk.

Az egyik vadász a helyszínen belehalt mellkasi és nyaki sérüléseibe, társát mentőhelikopterrel szállították kórházba. (MTI)

Hunhír.info