- HUNHÍR.info - http://hunhir.info -

Rettegő falusiak: “a cigányok minden magyar gyereket agyon akarnak verni”

Levelet küldtek a szentetornyai magyarok a beol.hu szerkesztőségébe, valamint az orosházi polgármesternek, a rendőrkapitánynak, a cigány kisebbség elnökének. A rettegő magyarok megelégelték a megfékezhetetlen cigányterrort. Íme, a magyarok elviselhetetlen fájdalma, panasza:

,,A lakosságot a tyúklopáson és a fémtolvajláson kívül legalább annyira nyugtalanítja többek között a Szilágyi Erzsébet utcai ,,gyülekezeti házban” az egész napos tömeges ordítozás, a nyitott, kitámasztott ablakokon át áradó ordítozás, az üvöltő zene, az utcát ellepő, agresszív felnőttek és a sötétedés után is az utcán ordítozó, tomboló gyermeksereg, akik a kerítéseket rugdossák, az idősebb lakók ablakait verik.

De minden törvénytisztelő magyar állampolgár tudja, hogy a cigányt nem szabad megfélmlíteni, így ezt kénytelen tűrni és elviselni. Otthonaink — egész életünk munkája — elértéktelenedett, nyugalmunk örökre odalett.

Nem tudjuk, hogy a ,,pátyolgatott”, agyonsegélyezett, dorbézoló, mélyszegénységben tivornyázó cigányokat ki kényszeríti arra, hogy egész nap ordítozzanak, cirkuszoljanak, tömegesen, a magyarokat megfélemlítve, agresszív magatartás tanúsítva vonuljanak – nem az utcán – az úton.

Így aztán a civil autóval történő éjszakai portyázás nekünk már pusztán annyit ér, mint halottnak a csók. Itt rend soha nem lesz, mi amíg élünk, tűrünk és félünk nappal, félünk éjjel, mert ez a velejéig elvetemült, kizárólagos jogokkal rendelkező népség – nem a bőr színe a probléma, hanem a viselkedés – félelemben tart öreget és fiatalt.

Nem beszélve a gyermekekről, akik a délutáni órákban a város iskoláiból busszal utaznak együtt a cigány gyerekekkel és az őket ,,anyatigrisként” féltő, és kísérő szüleiktől, akik a buszról leszállva, valamilyen meggondolásból minden magyar gyereket agyon akarnak verni.

És mit tesz ilyenkor a megfélemlített magyar gyerek? Rohan, mint az őrült hazáig. Az ,,édesanyák” pedig végigordítják az utat és imádott csemetéjükhöz a legszebb szavuk: rohadj el! Ez a valós szentetornyai állapot és ez nem előítélet, hanem sajnos mindennapi tapasztalat.

Véleményünk szerint kell a polgárőrség, mert a valós szentetornyai helyzetet egyetlen hatóság sem ismeri igazán, megoldani pedig avgy képtelen, vagy nem is akarja! Szíveskedjenek ezen az eddigieknél jobban elgondolkodni és cselekedni, amíg nem késő. Nekünk a statisztika kevés, eredményt szeretnénk – írják levelükben a rettegő, cigányterrortól szenvedő, elkeseredett, megvert, kirabolt, megalázott magyarok.

Hunhír.info