- HUNHÍR.info - http://hunhir.info -

Már hófehér a Szent Vid

A hétfő hajnali órákban havazott Vas megyében, ezért havasak, síkosak az utak. A közlekedőknek téli útviszonyokkal kell számolniuk – tudatta a közútkezelő. A kőszegi hegység festői pontja, a velemi Szent Vid kápolna környéke már fehérbe öltözött.

A hétfő hajnali órákban havazott Vas megyében, ezért havasak, síkosak az utak. A közlekedőknek téli útviszonyokkal kell számolniuk – tudatta a közútkezelő.

Kiss György, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. Vas megyei igazgatóságának ügyeletese elmondta: 2-3 centiméternyi hó hullott, de minden út járható; gépeikkel takarítják, csúszásmentesítik az utakat.

Balesetről egyelőre nem érkezett bejelentés. A közlekedőknek télies útviszonyokra kell számítaniuk, további jelentős havazás azonban az előrejelzések alapján nem valószínű – fűzte hozzá.

Hunhír.info