• Hírek
  • Képtár
  • Magazin
  • Receptek
  • Légy a Tudósítónk

    • Hírek
    • Képtár
    • Magazin
    • Receptek
    • Légy a Tudósítónk
      • Anyaország
      • Publicisztika
      • Kárpátalja
      • Őseink Nyomában
      • Köz-Élet
      • Erdély
      • Nagyvilág
      • Tompó testvér
      • Miniriporter
      • Nemzeti bulvár
      • Pellengér
      • Képíró-dosszié
      • Vesszen Trianon
      • Nemzeti Rock
      • Felvidék
      • Szabadnak születtem
      • Wiesel-dosszié
      • Homlokon csókolt a halál
      • HunHír-Tudósító
      • Adventi ellenzéki tüntetések
      • Képtár
      • Versek
      • Eleink hagyománya

        • Anyaország
        • Publicisztika
        • Kárpátalja
        • Őseink Nyomában
        • Köz-Élet
        • Erdély
        • Nagyvilág
        • Tompó testvér
        • Miniriporter
        • Nemzeti bulvár
        • Pellengér
        • Képíró-dosszié
        • Vesszen Trianon
        • Nemzeti Rock
        • Felvidék
        • Szabadnak születtem
        • Wiesel-dosszié
        • Homlokon csókolt a halál
        • HunHír-Tudósító
        • Adventi ellenzéki tüntetések
        • Képtár
        • Versek
        • Eleink hagyománya

        Elfogtunk egy levelet!

        2009.02.08.

        Honfitársak,Magyarok!

        Mély megrendüléssel olvastam a hírt, hogy a veszprémi kézilabda csapat tagjait egy 30 fős társaság szabályosan lemészárolta.Felháborodásomat nem tudom tovább elrejteni és valószínű már nem is akarom.Elég!Elegem van abból hogy ezt a kis hazát ami még megmaradt nekünk olyan mélyre süllyesztették a mocsárba,hogy itt bÜntetlenül lehet lopni,csalni ,hazudni, embereket gyilkolni,megverni,kirabolni.Elegem van abból ,hogy bizonyos kisebbségek szüretelik le a mi munkánk gyümölcsét és élnek itt közöttünk mindenféle törvények felett állóként.Elegem van abból hogy az ország vezetői a hatalom megtartása érdekében,szavazóbázisuk megtartása miatt ehhez hathatós segítséget nyújtanak.Elegem van a kettős mércéből és abból hogy a törvény csak ránk egyszerű állampolgárokra csap le teljes szigorával.Elegem van abból,hogy az egyedül élő anyámat minden nap félve hívjam fel,rettegve attól,hogy a bandába szerveződött gyilkosok mikor szúrják ki hogy magányosan,védtelenül él mióta szegény apám meghalt.Rendet akarok!Bármi áron!

        Ennek az országnak nincs már ideje kivárni,hogy demokratikus úton szabaduljon meg a bűnözőkkel kollaboráló,hataloméhes,korrupt bandától,akik Magyarország vezetőinek mondják magukat.Ennek a népnek nincs már ideje holmi demokratikusnak nevezett választásokra várni,ahol a megvásárolt ,elcsalt szavazatokkal esetleg azt kockáztatjuk,hogy ezek az emberek a hatalomban maradjanak és tovább munkálkodjanak szeretett Hazánk kiárusításán,lezüllesztésén.A 24. órában vagyunk!A szegénység,a reménytelenség bekopogott azokhoz a családokhoz is akik 2006-ban még bőszen ágáltak mindenféle rendbontás ellen.A társadalom a tartalékait éli fel és nem várhat segítséget senkitől,magára maradt.Magára maradt mert választott vezetőinek fontosabb az egyéni boldogulásuk,a vagyonszerzésük ,az ország kirablása és maradék javaink kiárusítása elzálogosítása,mint saját népük felkarolása, a Haza felvirágoztatása.Ez kedves honfitársaim kimeríti a hazaárulás fogalmát,amely a legsúlyosabb bűn amit ember a hazája ellen elkövethet.Ezt tudják ők is.Tudják hogy nem fogják elvinni ezt szárazon.Tudják és készülnek is rá.Minden erejükkel arra készülnek hogy polgárháború szélére sodorják az országot,bevezethessék a szükségállapotot mely után szabad választást csak akkor lehet majd tartani Hazánkban, amikor ők úgy gondolják,tehát soha.A rendőrség állományát igyekeznek lojális kisebbséggel feltölteni,mert érzik:a magyar rendőrt már nem sokáig lehet magyar honfitársaira ráuszítani,a magyar rendőr már nem megbízható, bármikor gazdái ellen fordulhat, minden stratégiai helyen külföldi securytik gyakorolják már az örző-védő feladatokat.
        Köztársasági Elnök Úr!

        Ebben az utolsó órában a nemzet Önhöz fordul segítségért.Önnek mint a Hadsereg Főparancsnokának lehetősége van arra,hogy ezt az országot kirángassa a rablók karmaiból,ezt a népet kiemelje a reménytelenségből,ezt a nemzetet megmentse a teljes megsemmisítéstől.Önnek lehetősége van arra,hogy katonai segítséggel ha kell feloszlassa a parlamentet,stabilizálja a közbiztonságot visszahozza a nyugalmat a magyar emberek szívébe.Tudom,ezt úgy hívják katonai puccs.De inkább egy katonai puccs egy olyan emberrel akiben még bízik az ország népe,mint egy szükségállapot az árulók kezében.Inkább egy katonai puccs mint egy véres polgárháború amibe belepusztulna az ország!Tudom Európa és a nagyvilág hörögni fog,tiltakozni fog,nyomást fog gyakorolni,de nekünk már nem szabad ezzel foglalkoznunk mert a saját életünk a tét és ami ennél is fontosabb a gyerekeinké,unokáinké.Mit gondolnak majd rólunk ha azt tapasztalják hogy gyávaságból,közönyből hagytuk hogy földönfutók legyenek és mindenki beléjük törölje a lábát,cigányabbak legyenek a cigányoknál?

        Elnök Úr! A történelem most megadja Önnek a lehetőséget,hogy a nevét egykoron milliók áldják ebben a hazában,megadja Önnek a lehetőséget,hogy olyan emberek társaságában emlegessék a nevét mint Kossuth,Rákóczi,Horthy,Bocskai stb.,olyan emberek között akik tettek ezért a hazáért,akik az élére mertek állni a Nemzet megmentésének.

        Elnök Úr,egy ország tekint fel Önre és várja hogy tegyen valamit és ígéri ha kell kitart Ön mellett a végtelenségig!

        Tisztelettel: Magyarország,az Ön hazájának polgárai

        Bejegyzés nyomtatása Bejegyzés nyomtatása

        Magán: Elfogtunk egy levelet!

        2009.02.08.

        Elfogtunk egy levelet!

        Honfitársak,Magyarok!
        Mély megrendüléssel olvastam a hírt, hogy a veszprémi kézilabda csapat tagjait egy 30 fős társaság szabályosan lemészárolta.Felháborodásomat nem tudom tovább elrejteni és valószínű már nem is akarom.Elég!Elegem van abból hogy ezt a kis hazát ami még megmaradt nekünk olyan mélyre süllyesztették a mocsárba,hogy itt bűntetlenül lehet lopni,csalni ,hazudni, embereket gyilkolni,megverni,kirabolni.Elegem van abból ,hogy bizonyos kissebbségek szüretelik le a mi munkánk gyümölcsét és élnek itt közöttünk mindenféle törvények felett állóként.Elegem van abból hogy az ország vezetői a hatalom megtartása érdekében,szavazóbázisuk megtartása miatt ehhez hathatós segítséget nyújtanak.Elegem van a kettős mércéből és abból hogy a törvény csak ránk egyszerű állampolgárokra csap le teljes szigorával.Elegem van abból,hogy az egyedül élő anyámat minden nap félve hívjam fel,rettegve attól,hogy a bandába szerveződött gyilkosok mikor szúrják ki hogy magányosan,védtelenül él mióta szegény apám meghalt.Rendet akarok!Bármi áron!
        Ennek az országnak nincs már ideje kivárni,hogy demokratikus úton szabaduljon meg a bűnözőkkel kollaboráló,hataloméhes,korrupt bandától,akik Magyarország vezetőinek mondják magukat.Ennek a népnek nincs már ideje holmi demokratikusnak nevezett választásokra várni,ahol a megvásárolt ,elcsalt szavazatokkal esetleg azt kockáztatjuk,hogy ezek az emberek a hatalomban maradjanak és tovább munkálkodjanak szeretett Hazánk kiárusításásán,lezüllesztésén.A 24. órában vagyunk!A szegénység,a reménytelenség bekopogott azokhoz a családokhoz is akik 2006-ban még bőszen ágáltak mindenféle rendbontás ellen.A társadalom a tartalékait éli fel és nem várhat segítséget senkitől,magára maradt.Magára maradt mert választott vezetőinek fontosabb az egyéni boldogulásuk,a vagyonszerzésük ,az ország kirablása és maradék javaink kiárusítása elzálogosítása,mint saját népük felkarolása, a Haza felvirágoztatása.Ez kedves honfitársaim kimeríti a hazaárulás fogalmát,amely a legsúlyosabb bűn amit ember a hazája ellen elkövethet.Ezt tudják ők is.Tudják hogy nem fogják elvinni ezt szárazon.Tudják és készülnek is rá.Minden erejükkel arra készülnek hogy polgárhábú szélére sodorják az országot,bevezethessék a szükségállapotot mely után szabad választást csak akkor lehet majd tartani Hazánkban, amikor ők úgy gondolják,tehát soha.A rendőrség állományát igyekeznek lojális kissebbséggel feltölteni,mert érzik:a magyar rendőrt már nem sokáig lehet magyar honfitársaira ráuszítani,a magyar rendőr már nem megbízható, bármikor gazdái ellen fordulhat, minden stratégiai helyen külföldi securytik gyakorolják már az örző-védő feladatokat.
        Köztársasági Elnök Úr!
        Ebben az utolsó órában a nemzet Önhöz fordul segítségért.Önnek mint a Hadsereg Főparancsnokának lehetősége van arra,hogy ezt az országot kirángassa a rablók karmaiból,ezt a népet kiemelje a reménytelenségből,ezt a nemzetet megmentse a teljes megsemmísítéstől.Önnek lehetősége van arra,hogy katonai segítséggel ha kell feloszlassa a parlamentet,stabilizálja a közbiztonságot visszahozza a nyugalmat a magyar emberek szívébe.Tudom,ezt úgy hívják katonai puccs.De inkább egy katonai puccs egy olyan emberrel akiben még bízik az ország népe,mint egy szükségállapot az árulók kezében.Inkább egy katonai puccs mint egy véres polgárháború amibe belepusztulna az ország!Tudom Európa és a nagyvilág hörögni fog,tiltakozni fog,nyomást fog gyakorolni,de nekünk már nem szabad ezzel foglalkoznunk mert a saját életünk a tét és ami ennél is fontosabb a gyerkeinké,unokáinké.Mit gondolnak majd rólunk ha azt tapasztalják hogy gyávaságból,közönyből hagytuk hogy földönfutók legyenek és mindenki beléjük törölje a lábát,cigányabbak legyenek a cigányoknál?
        Elnök Úr! A történelem most megadja Önnek a lehetőséget,hogy a nevét egykoron miliók áldják ebben a hazában,megadja Önnek a lehetőséget,hogy olyan emberek társaságában emlegessék a nevét mint Kossuth,Rákóczi,Horthy,Bocskai stb.,olyan emberek között akik tettek ezért a hazáért,akik az élére mertek állni a Nemzet megmentésének
        Elnök Úr,egy ország tekint fel Önre és várja hogy tegyen valamit és ígéri ha kell kitart Ön mellett a végtelenségig!
        Tisztelettel: Magyarország,az Ön hazájának polgárai

        Bejegyzés nyomtatása Bejegyzés nyomtatása
        • Anyaország
        • Publicisztika
        • Kárpátalja
        • Őseink Nyomában
        • Köz-Élet
        • Erdély
        • Nagyvilág
        • Tompó testvér
        • Miniriporter
        • Nemzeti bulvár
        • Pellengér
        • Képíró-dosszié
        • Vesszen Trianon
        • Nemzeti Rock
        • Felvidék
        • Szabadnak születtem
        • Wiesel-dosszié
        • Homlokon csókolt a halál
        • HunHír-Tudósító
        • Adventi ellenzéki tüntetések
        • Képtár
        • Versek
        • Eleink hagyománya
        • Giorgia Meloni külpolitikai megjelenései

        • Felkelések a Tanácsköztársaság ellen

        • Kopjafaállítás Bugacon – a Kiskunsági Nemzeti Park félévszázados jubileuma

        • Hősök napja és Trianon sorsszerű kötődése

        • 111 év vitézsége vezet a jövőbe

        • Tria-non, a három nem

        • “A békeszerződés aláírása megtörtént”

        • Sátáni történet, avagy az ördög táncrendje

        • Evangélikus gyülekezeti hétvége Balatonszárszón – a finn testvérek látogatása

        • Megkezdődött a népgázálarc tömeggyártása

        Nagy port kavart a Hunhír.infón

        • Majoránnás csirkemell tokány
        • Magyarországi ZSIDÓK LISTÁJA!
        • Munkás ököl, vasököl..?
        • Nagyító alatt az ősi magyar jelkép
        • Giorgia Meloni külpolitikai megjelenései
        • Elhunyt Marsi Péter Pál
        • Végül kiderülhet: Cigány gyilkosai ott cigarettáztak Horák Nóri holtteste felett
        • Ellenanyag? Akkor sok nyugdíjas lesz! – Levél dr. Horváth István professzor védelmében
        • Én Istenem, Istenem…
        • Cigánybűnözés 1993-2009. szeptember
        Légy te is Hunhír Tudósító

        A Hunhír barátai

        Képtárak

        • Oroszbarát tüntetés Budapesten – 2022. 04. 30.

          Oroszország mellett tüntettek ma Budapesten, a Szabadság téren. A megjelentek alacsony számához hozzájárult, hogy a tüntetés eseményét a Facebook többszöri alkalommal is törölte, illetve a hazai és nemzetközi viszonylatban is jellemzően nem merik kimondani, hogy az oroszok jelen esetben nem egyértelműen a rosszfiúk.

        • Mi Hazánk, 2022. 03. 15.

          Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info…

        • Tüntetés a “Covid-diktatúra” ellen (képtár)

          A Covid-diktatúra ellen tüntetett január 16-án a Mi Hazánk Mozgalom Budapesten.

        • Civilek tüntetése a kötelező Covid-oltás ellen (képtár)

          Civilek tüntettek január 15-én Budapesten a kötelező oltások ellen. Képtár. Varga Moncsi – Hunhír.infoVarga Moncsi – Hunhír.infoVarga Moncsi – Hunhír.infoVarga…

        • Olaszliszka, 2021. október 15.

          Megemékezés Szögi Lajos lincselésének 15. évfordulóján.

        • Oltásellenes tüntetés Budapesten (képtár)

          Oltásellenes tüntetés Budapesten, 2021. augusztus 28.

        • Budapest Pride Felvonulás 2021

          Nézegessen pride-os felvonulókat, ellentüntetőket!

        Az oldalon található audió, vizuális tartalmak illetve cikkek, és egyéb szövegek a szerkesztők tulajdonát képezik. Kizárólag a szerkesztőség írásos beleegyezésével másolhatók, sokszorosíthatók és terjeszthetők.
        © 2002-2024 Hunhír.info - Rockszerda - Impresszum