• Hírek
  • Képtár
  • Magazin
  • Receptek
  • Légy a Tudósítónk

    • Hírek
    • Képtár
    • Magazin
    • Receptek
    • Légy a Tudósítónk
      • Anyaország
      • Publicisztika
      • Kárpátalja
      • Őseink Nyomában
      • Köz-Élet
      • Erdély
      • Nagyvilág
      • Tompó testvér
      • Miniriporter
      • Nemzeti bulvár
      • Pellengér
      • Képíró-dosszié
      • Vesszen Trianon
      • Nemzeti Rock
      • Felvidék
      • Szabadnak születtem
      • Wiesel-dosszié
      • Homlokon csókolt a halál
      • HunHír-Tudósító
      • Adventi ellenzéki tüntetések
      • Képtár
      • Versek
      • Eleink hagyománya

        • Anyaország
        • Publicisztika
        • Kárpátalja
        • Őseink Nyomában
        • Köz-Élet
        • Erdély
        • Nagyvilág
        • Tompó testvér
        • Miniriporter
        • Nemzeti bulvár
        • Pellengér
        • Képíró-dosszié
        • Vesszen Trianon
        • Nemzeti Rock
        • Felvidék
        • Szabadnak születtem
        • Wiesel-dosszié
        • Homlokon csókolt a halál
        • HunHír-Tudósító
        • Adventi ellenzéki tüntetések
        • Képtár
        • Versek
        • Eleink hagyománya

        MÁR A VESZTÜKET ÉRZIK

        2009.01.25.

        A hatalmon levő bűnbandának, a Gyurcsány-kormány országromboló maffiózóinak gátlástalansága, szemérmetlen pofátlansága úgy tűnik mára a tetőfokára hágott.

        Az eddig eltelt, mintegy hét esztendő, amióta ez a valójában alpári, tehetségtelen szoclib banda kormányoz, oda vezetett, hogy az országot gazdaságilag, szociális vonatkozásban, de tolvaj, hazug, csaló példamutatásukkal erkölcsileg is, soha eddig nem látott mélységekbe züllesztették.

        Fletó süket, sületlen hablatyolásai, táncikálása, hangzatos, de kudarcok sorozatát jelentő reformelképzelései azt eredményezték, hogy ebben az országban semmi, de semmi nem működik normálisan. Idegen érdekek érvényesülnek, amelyek Hazánk kifosztását, tönkretételét célozzák, s a fletóbanda, saját gyarapodásának érdekében, készségesen kiszolgálja a globális tőke, nevezetesen a zsidók harácsoló igényeit.

        Ilyen állapotok között ért utol minket a monetáris világválság, amely növekvő gazdasági válságot generál, s az általuk legyengített, kiszolgáltatott országunk másoknál is fokozottabb mértékben sínyli meg mindezek hatásait.

        Miközben a mi elmeháborodott fletónk átszellemült arccal újabb és újabb ötleteket ad elő, vannak vidékek, ahol a munkanélküliség már eléri a 25%-ot. Sorozatosan mennek tönkre vállalkozások, zárnak be termelő üzemek, s a nyomorba süllyedő lakosságot ismét jelentős mértékű megszorításokkal fenyegetik.

        És ők, anélkül, hogy akár csak egy szóval is bocsánatot kérnének, mentegetőznének, vagy csak egyszerűen elismernék sorozatos hibáikat, bűneiket, vérlázító pofátlansággal habzsolnak, harácsolnak tovább. Még annyit sem mond ez a kretén, hogy ismét “elkúrtuk”.

        Sőt.. fletó munkaügyi és szociális minisztere, aki egy ordenáré kinézetű, sötét lelkű, trampli vénasszony, röhögve, hányingerkeltő vigyorgással osztja zagyva igazságait, kergeti a neki nem tetsző sajtót, s mint egy ócska, házsártos piaci kofának, úgy jár a pofája, miközben tömi bele a kolbászos-szendvicset, a parlamenti büfében.

        A pénzügyminiszternek nevezett, ócskavas-kereskedő maffiózó, aki a színesfémtolvaj cigányok mentora, a súlyosbodó válságban húszmilliós luxusautót kapott ki magának a közösből. Államtitkára sem sokkal szerényebb, s mind, az összes aljadék, ha kell magának, elveszi, ha nem lehet simán, törvényesen, akkor ellopja, elcsalja, s még ölni is képesek érte, akár egymást is. (lásd Csepel)

        Liberális, szocialista politikusok sorban állnak már a rendőrségek, ügyészségek előtt. Sorra rabosítják őket, gyanúsítottak, vádlottak terheltek, elítéltek sereglete mászik elő a szoclib politikusi bábokból.

        Fletó közben rasszistázik, fasisztázik, vigyorog, pózol a sötét lelkükben már szűkölő szocik házavató buliján, s ha belefárad kétségbeesett, összevissza kapkodásába, akkor síel az Alpokban, ingyen fakutyázik egy kicsit Őszödön. Ez a majom már maga sem tudja mit akar. Talán egyet, biztosan szeretne a félnótás. Túlélni.

        Mert érzi a vesztét, és mind a csahosai, bűntársai ugyanúgy.

        Elkövette már, s együtt vele aljas kormánya, a legnagyobb elkúrást is, ami megkérdőjelezhetetlen módon a törvény szerinti legsúlyosabb bűncselekményeket jelenti. Ami kétséget kizáróan a legsúlyosabb büntetést vonja maga után.

        Azzal, hogy az országgyűlést is megkerülve, annak még üres, színpadias jóváhagyását is mellőzve vettek fel tetemes, jelentős mértékű hiteleket az IMF-től, az Európai Uniótól.

        Azzal, hogy a mindannyiunkat érintő, minden magyar állampolgár vállára újabb terheket rakó hitelszerződéseket nem hozták nyilvánosságra.

        És főleg azzal, hogy e szerződésekben, fizetésképtelenség esetére, az állam vagyonát, az államkincstár minden értékét, még a törvény szerint forgalomképtelen értékeinket, nemzeti kincseinket is, beleértve a Szent Koronát fedezetnek ajánlották, mint valami pókerjátszmában, hazárd módon kockára téve, egyszerűen elzálogosították, a legsúlyosabb államellenes bűncselekményeket követték el.

        Kvázi eladták Hazánkat a zsidó karvalytőkének.
        Ezzel a Gyurcsány-kormány megvalósította HAZAÁRULÁS. HŰTLENSÉG bűntettét.

        Ők tudják ezt. Észrevették a súlyos bakit. Rájöttek az ismételt alapos elkúrásra. Utólag.
        Érzik a vesztüket.

        Január 30-án az Alkotmánybíróság épülete előtt kifejezzük össznépi felháborodásunkat, és azon szándékunkat, hogy ha nem most, akkor holnap, vagy száz százalék biztonsággal a közeli jövőben, felelősségre vonjuk, és méltó módon, keményen megbüntetjük ezt az emberi mivoltából kivetkőzött hazaáruló bűnbandát.

        Vass István
        utonallo

        Bejegyzés nyomtatása Bejegyzés nyomtatása
        • Anyaország
        • Publicisztika
        • Kárpátalja
        • Őseink Nyomában
        • Köz-Élet
        • Erdély
        • Nagyvilág
        • Tompó testvér
        • Miniriporter
        • Nemzeti bulvár
        • Pellengér
        • Képíró-dosszié
        • Vesszen Trianon
        • Nemzeti Rock
        • Felvidék
        • Szabadnak születtem
        • Wiesel-dosszié
        • Homlokon csókolt a halál
        • HunHír-Tudósító
        • Adventi ellenzéki tüntetések
        • Képtár
        • Versek
        • Eleink hagyománya
        • Giorgia Meloni külpolitikai megjelenései

        • Felkelések a Tanácsköztársaság ellen

        • Kopjafaállítás Bugacon – a Kiskunsági Nemzeti Park félévszázados jubileuma

        • Hősök napja és Trianon sorsszerű kötődése

        • 111 év vitézsége vezet a jövőbe

        • Tria-non, a három nem

        • “A békeszerződés aláírása megtörtént”

        • Sátáni történet, avagy az ördög táncrendje

        • Evangélikus gyülekezeti hétvége Balatonszárszón – a finn testvérek látogatása

        • Megkezdődött a népgázálarc tömeggyártása

        Nagy port kavart a Hunhír.infón

        • Magyarországi ZSIDÓK LISTÁJA!
        • Édes történet – Bácsfi Diána
        • Toroczkai László elvált
        • Árva Vince Budapesten lábadozik
        • Giorgia Meloni külpolitikai megjelenései
        • Amire nem emlékezhetünk eléggé: Szamuely (Samuel) Tibor „mindenről, ami magyar volt, gyűlölettel beszélt”
        • Hunyadi László halála
        • A tövismadár legendája…, és az ember tövismadársága
        • Tánczos Gábor pedig ártatlan
        • Végül kiderülhet: Cigány gyilkosai ott cigarettáztak Horák Nóri holtteste felett
        Légy te is Hunhír Tudósító

        A Hunhír barátai

        Képtárak

        • Oroszbarát tüntetés Budapesten – 2022. 04. 30.

          Oroszország mellett tüntettek ma Budapesten, a Szabadság téren. A megjelentek alacsony számához hozzájárult, hogy a tüntetés eseményét a Facebook többszöri alkalommal is törölte, illetve a hazai és nemzetközi viszonylatban is jellemzően nem merik kimondani, hogy az oroszok jelen esetben nem egyértelműen a rosszfiúk.

        • Mi Hazánk, 2022. 03. 15.

          Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info…

        • Tüntetés a “Covid-diktatúra” ellen (képtár)

          A Covid-diktatúra ellen tüntetett január 16-án a Mi Hazánk Mozgalom Budapesten.

        • Civilek tüntetése a kötelező Covid-oltás ellen (képtár)

          Civilek tüntettek január 15-én Budapesten a kötelező oltások ellen. Képtár. Varga Moncsi – Hunhír.infoVarga Moncsi – Hunhír.infoVarga Moncsi – Hunhír.infoVarga…

        • Olaszliszka, 2021. október 15.

          Megemékezés Szögi Lajos lincselésének 15. évfordulóján.

        • Oltásellenes tüntetés Budapesten (képtár)

          Oltásellenes tüntetés Budapesten, 2021. augusztus 28.

        • Budapest Pride Felvonulás 2021

          Nézegessen pride-os felvonulókat, ellentüntetőket!

        Az oldalon található audió, vizuális tartalmak illetve cikkek, és egyéb szövegek a szerkesztők tulajdonát képezik. Kizárólag a szerkesztőség írásos beleegyezésével másolhatók, sokszorosíthatók és terjeszthetők.
        © 2002-2024 Hunhír.info - Rockszerda - Impresszum