• Hírek
  • Képtár
  • Magazin
  • Receptek
  • Légy a Tudósítónk

    • Hírek
    • Képtár
    • Magazin
    • Receptek
    • Légy a Tudósítónk
      • Anyaország
      • Publicisztika
      • Kárpátalja
      • Őseink Nyomában
      • Köz-Élet
      • Erdély
      • Nagyvilág
      • Tompó testvér
      • Miniriporter
      • Nemzeti bulvár
      • Pellengér
      • Képíró-dosszié
      • Vesszen Trianon
      • Nemzeti Rock
      • Felvidék
      • Szabadnak születtem
      • Wiesel-dosszié
      • Homlokon csókolt a halál
      • HunHír-Tudósító
      • Adventi ellenzéki tüntetések
      • Képtár
      • Versek
      • Eleink hagyománya

        • Anyaország
        • Publicisztika
        • Kárpátalja
        • Őseink Nyomában
        • Köz-Élet
        • Erdély
        • Nagyvilág
        • Tompó testvér
        • Miniriporter
        • Nemzeti bulvár
        • Pellengér
        • Képíró-dosszié
        • Vesszen Trianon
        • Nemzeti Rock
        • Felvidék
        • Szabadnak születtem
        • Wiesel-dosszié
        • Homlokon csókolt a halál
        • HunHír-Tudósító
        • Adventi ellenzéki tüntetések
        • Képtár
        • Versek
        • Eleink hagyománya

        Nemzeti radikalizmus a megfelelési kényszer és az anarchia szorításában

        2008.10.17.

        Azért kezdem ezzel az írásom, mert a százév és előtti helyzet sokban hasonlít a jelenlegire. Megelőző időt az 1848-as, Függetlenségi, és Kossuth Pártok marakodásai, szétválásai és ismételt egyesülései jellemezték, miközben Tisza Kálmán a Császárnak való megfeleléssel, a galíciai zsidók meg az ország elözönlésével voltak elfoglalva. Ugyanis 1859-től a Császár engedélyezte a zsidóknak a bevándorlást, letelepedést, ipargyakorlást az országban.

        Így fordulhatott elő, hogy egy kis falúban is, mint Tiszaeszlár 1882-ben már jelentős számban voltak zsidók, és zsinagógájukban rituális gyerekgyilkossággal ünnepeltek. Erre a gaztettre Tisza Kálmán közbenjárására, és a Rothschildok 60 millió forintja fejében büntetlenséget kaptak, mert a halálos ítélet esetére kilátásba helyezték Magyarország csődjét.

        Mintha ma lenne a szemkilövő droidokkal, és az egyre növekvő eladósodással.

        De mit tehet ilyen helyzetben a Nemzet?
        A példa adva van, ha nemzeti egység is van. Mert akkor hiába nevezett ki a Császár saját miniszterelnököt, a parlament egységesen ellenállt, nem jelent meg, nem szavazott, a miniszterelnök ellehetetlenült. Az új választásokon a nemzeti koalíció 90% feletti győzelmet aratott, mert akkor ez volt a nemzeti radikalizmus.

        Ma is fennáll ez a lehetőség, ha még magyar az MDF, és nemzeti az Fidesz-MPP?
        Én bízom abban, hogy a vezetőiket leszámítva igen, legalább is ezt bizonyította a legutóbbi népszavazás. De a vezetőkkel igen nagy a baj, mert a globális cionista politikai-gazdasági uralomnak való megfelelési kényszerrel, és a nemzeti érdekektől, értékektől történő állandó elhatárolódással vannak elfoglalva.

        Itt van például Sólyom elnök úrnak a Magyar Tarkákhoz intézett üzenete, mely szerint egyetért az erőszak- és kirekesztésmentes Magyarországgal és ” leszögeztem, hogy a radikális jobboldal eszméi és tettei elfogadhatatlanok és veszélyesek”.

        De kedves elnök úr, Ön akinek alkotmányos joga és kötelessége őrködni hazánk jogrendje felett miért nem tetszett a 2006 október 23.-i droid gengszterek vérengzése ellen hatékonyan fellépni, és legalább a bűnösök megbüntetését elérni, a további bűntetteket megakadályozni.
        Nem egyetérteni kell, hanem cselekedni! Mert erőszakot a nemzet ellen követnek el!

        Azután itt van az állítás másik része a kirekesztésmentesség, ugyanis Magyarország a kunoktól a svábokig soha senkit nem rekesztett ki, aki hajlandó volt békében együtt élni, együtt dolgozni és Magyarországot a hazájának tekinteni.

        A szavakat értelmük és a józan ész szerint kell használni. Mert az nem kirekesztés, ha egy népcsoporttól – akik életformája a haszonlesés és bűnözés – elhatárolódik a nemzet többsége, és követeli tőlük a tisztességes munkát, a társadalmi normák és a törvények betartását.

        Ha már kirekesztésről beszél, akkor egy másik népcsoportról, az “Isten választott népéről” kellene említést tenni, akik a Talmud tanítása szerint minden más nép fölé helyezik magukat és megengedhetőnek tartják az alantasok becsapását, kifosztását, és bármi embertelenséget ellenük. E népcsoportnak nem hazája Magyarország, a haza fogalmát nem is ismerik, mert életfilozófiájuk évezredek óta a nyerészkedés, és oda mennek ahol ezt leginkább megtalálják.

        Ezeket nem kell kirekeszteni, mert bárhol éljenek mindig is kirekesztik magukat abból a társadalomból amelyikben vannak, lenézik azt, és területi, szellemi gettóikban elkülönültek. Nevén nevezve, a cionista világhódítást kirekeszteni nem lehet, az ellen küzdeni kell.

        Továbbá az elnök úr a radikális jobboldal eszméitől határolódik el. Ezzel több probléma is van, egyrészt a radikális nemzeti 1848-as Pártot még radikális baloldalinak jegyezték, tehát ez a jobb és bal megkülönböztetés értelmezhetetlen. Csak nemzeti és internacionalista, vagy mai néven kozmopolita van. Másrészt, ha a radikális nemzeti eszméktől, a teljes nemzeti függetlenségtől akar elhatárolódni, akkor azt ki kell mondani, de ez a múlt és jelen ismeretében egyenértékű a cionista világuralomnak való behódolással.

        Lényegében ez a cionista világuralomnak való megfelelési kényszer jellemzi Orbán urat is, pártjának vezetőségével együtt. Ezt és a nemzet érdekei ellen fordulást bizonyították akkor
        – amikor kormányzásuk alatt nem adták meg minden magyarnak az állampolgárságot, (jellemző, hogy ma Izraelből visszatelepülő hamarabb kap állampolgárságot, mint egy székely)
        – amikor Románia EU tagságát minden (székely autonómia) feltétel nélkül szavazták meg,
        – amikor az EU Lisszaboni Szerződését (lényegében alkotmányát) olvasatlanul fogadták el, pedig ez a szerződés feladja Magyarország jogi és gazdasági függetlenségét (amit az emberek még nem is tudnak, mert nem ismertették a nagy nyilvánossággal), és kiszolgáltatja az országot idegen globalista törekvéseknek, – amikor nem veszi figyelembe a geopolitika realitásait, és Grúzia kapcsán szinte ellenséges viszonyt teremt a mai oroszokkal, akikkel pedig nemzetgazdasági (export-import) okokból érdemes jó viszonyt ápolni, – sorolhatnám még az értelmetlen és bűnös amerikai háborúk támogatásával, Izrael előjogokban való részesítésével, stb.

        A Fidesz a nemzeti érdekekkel szembeni és a globális cionizmusnak való megfelelési igyekezetével oda fog előbb-utóbb jutni mint az SZDSZ, mert a mai – az illegitim rabló korcsmánnyal szemben állók – támogatása meg fog szűnni, és várható jövőbeni kormányzásuk alatt az “egy a zászló, egy a tábor” kiüresedik.

        Vezérük nagy önhittségében ma már odáig jutott, hogy a csótánynak ajánlott utat is kisajátítaná, mármint hogy “Orbán takarodj”, és amit a mai politikájával hamar el is érhet.

        Bár én jobb szeretném, ha ezt csak a felesége mondaná a focipálya felé mutatva, ahol a Fletó pojáca remek közönsége lenne neki, és az ország ügyeitől mindenkorra távol maradnának.

        Előzők miatt lenne fontos, hogy a ma egyedül nemzeti és radikális JOBBIK karakteresen meghatározza önmagát. Erről világos programot hirdessen, melyben kitűzi azokat a sarokpontokat ameddig a nemzetközi és hazai gazdasági szorításban el lehet menni, a nemzeti függetlenség feladása nélkül. Világosan kell beszélni arról is, hogy mik a követendő utak amik lazíthatják a globális kizsákmányolást (pl. az autarchia), s melynek megvalósítása a nemzettől áldozatot fog követelni, mert a jelenlegi helyzet annyira elhibázott.

        Tanulni kell a MIÉP hibájából, amikor az egy jó és szükséges beszéddel maga mellé állította az értelmiség legjobbjait. Bebizonyította, hogy az értelmiség a legfogékonyabb a nemzeti lét problémáira, s ez képezte a többi párttal szemben a legfőbb erejét, azt a radikalizmust, amelyik világosan látta a rendszerváltás elhibázottságát. De sajnos utána megelégedett ennyivel, meg a Csurka despotizmusával, s nem szervezte meg önmagát. Nem szólított meg minden értelmes, gondolkodó magyart, aki tud és akar is tenni a hazájáért.

        A despota elüldözte a legjobbakat, és talpnyalókkal vette körül magát, s ez magával hozta a párt visszaesését is, de ami ennél is nagyobb baj, hogy az emberek elvesztették a hitüket is a nemzeti radikalizmus eredményességében, s amit a legjobb történelmi, politikai fejtegetés sem hoz vissza.

        A hitet kell visszanyerni, és lehet is, mint a sajnálatosan elhunyt Jörg Haider bizonyította az osztrákoknak. Karakteres politikusok hangos szóval hirdetett világos önmeghatározása (miként Morvai Krisztina teszi) lehet az eszköz a nemzeti programok tudatosítására.

        De a programnak koherensnek és teljes körűnek kell lenni, mert – kivéve a médián elbutultakat – értelmes embert csak így lehet meggyőzni. Tehát a nemzeti radikalizmusnak világos, rövid és fennhangon hirdetett program kell, mert jelszavak ideje már lejárt, és ezt az anarchisták jobban művelik.

        Az anarchizmus a másik véglet, amikor hazafias jelszavakkal, értelmetlen kihívásokkal és vandalizmussal hívják fel magukra a figyelmet, amit a legbutább TV búvár is megért, és esetleg még szimpátiát is kivált benne. De azért kíváncsi lennék, ha egyszer az anarchisták legyőznék a dridok hatalmát, vajon mihez kezdenének a győzelmükkel? Mert én emlékszem, hogy ’56-ban, a néhány napos békében a harcosok igencsak nehezen találták fel magukat az új helyzetben, amikor mindenoldali sáskák, mindenféle pártszínekben megjelentek és hatalmat, vagyont követeltek. Ha akkor győzött volna a forradalom, még egy kellett volna ezek eltakarítására.

        A nemzeti radikalizmus nem anarchia, csak már nincs idő kivárni a spontán evolúciót, és nem akarunk többet áldozni idegen érdekeknek.

        Samodai Géza.

        Bejegyzés nyomtatása Bejegyzés nyomtatása
        • Anyaország
        • Publicisztika
        • Kárpátalja
        • Őseink Nyomában
        • Köz-Élet
        • Erdély
        • Nagyvilág
        • Tompó testvér
        • Miniriporter
        • Nemzeti bulvár
        • Pellengér
        • Képíró-dosszié
        • Vesszen Trianon
        • Nemzeti Rock
        • Felvidék
        • Szabadnak születtem
        • Wiesel-dosszié
        • Homlokon csókolt a halál
        • HunHír-Tudósító
        • Adventi ellenzéki tüntetések
        • Képtár
        • Versek
        • Eleink hagyománya
        • Giorgia Meloni külpolitikai megjelenései

        • Felkelések a Tanácsköztársaság ellen

        • Kopjafaállítás Bugacon – a Kiskunsági Nemzeti Park félévszázados jubileuma

        • Hősök napja és Trianon sorsszerű kötődése

        • 111 év vitézsége vezet a jövőbe

        • Tria-non, a három nem

        • “A békeszerződés aláírása megtörtént”

        • Sátáni történet, avagy az ördög táncrendje

        • Evangélikus gyülekezeti hétvége Balatonszárszón – a finn testvérek látogatása

        • Megkezdődött a népgázálarc tömeggyártása

        Nagy port kavart a Hunhír.infón

        • Toroczkai László elvált
        • Székely himnusz
        • Magyarországi ZSIDÓK LISTÁJA!
        • Gömbös halála és szobrának felrobbantása
        • 111 év vitézsége vezet a jövőbe
        • Gá gá gá, buzi MTK, gá gá gá zsidó MTK
        • Kun (Kohn) Béla elrabolt aranyláncokkal menekült repülőgépen országunkból
        • Búvár Kund, az első magyar bajnok
        • Tüntetnek Niedermüller ellen (videó)
        • Édes történet – Bácsfi Diána
        Légy te is Hunhír Tudósító

        A Hunhír barátai

        Képtárak

        • Oroszbarát tüntetés Budapesten – 2022. 04. 30.

          Oroszország mellett tüntettek ma Budapesten, a Szabadság téren. A megjelentek alacsony számához hozzájárult, hogy a tüntetés eseményét a Facebook többszöri alkalommal is törölte, illetve a hazai és nemzetközi viszonylatban is jellemzően nem merik kimondani, hogy az oroszok jelen esetben nem egyértelműen a rosszfiúk.

        • Mi Hazánk, 2022. 03. 15.

          Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info Fotó: Varga Moncsi – Hunhír.info…

        • Tüntetés a “Covid-diktatúra” ellen (képtár)

          A Covid-diktatúra ellen tüntetett január 16-án a Mi Hazánk Mozgalom Budapesten.

        • Civilek tüntetése a kötelező Covid-oltás ellen (képtár)

          Civilek tüntettek január 15-én Budapesten a kötelező oltások ellen. Képtár. Varga Moncsi – Hunhír.infoVarga Moncsi – Hunhír.infoVarga Moncsi – Hunhír.infoVarga…

        • Olaszliszka, 2021. október 15.

          Megemékezés Szögi Lajos lincselésének 15. évfordulóján.

        • Oltásellenes tüntetés Budapesten (képtár)

          Oltásellenes tüntetés Budapesten, 2021. augusztus 28.

        • Budapest Pride Felvonulás 2021

          Nézegessen pride-os felvonulókat, ellentüntetőket!

        Az oldalon található audió, vizuális tartalmak illetve cikkek, és egyéb szövegek a szerkesztők tulajdonát képezik. Kizárólag a szerkesztőség írásos beleegyezésével másolhatók, sokszorosíthatók és terjeszthetők.
        © 2002-2024 Hunhír.info - Rockszerda - Impresszum