Nem túl átgondolt módszerrel akart elbújni a debreceni rendőrök elől a körözött “fiú”, így nem is sikerült neki a „nagy” terv.
A rendőröknek olyan információ jutott a tudomására, hogy egy körözött személy Debrecenben, egy Szepesi utcai ingatlanban tartózkodik. A Cívis Közterületi Támogató Alosztály munkatársai 2018. szeptember 19-én 7 óra 30 perc körül ellenőrizték az ingatlant, ahol megtalálták a 17 éves “fiút”, aki egy lepedő mögé bújva próbált meg elrejtőzni.
Nem jött össze a bújócska, a debreceni lakost a rendőrök a Budapest Környéki Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja által kifosztás és lopás bűntette miatt kiadott elfogatóparancs alapján előállították a Debreceni Rendőrkapitányságra – derült ki a rendőrségi közleményből.
Hunhír.info